Program SPORTY TV do 7. července

Program SPORTY TV do 7. července

Aktuality

Nabízíme pohled na program SPORTY TV v následujících dvanácti dnech. Mezi highlighty patří zápasy Volleyball Nations League, semifinálová utkání amerického fotbalu, či Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16.

Středa 26. června

09:00 - 12:50 - Malý fotbal - superfinále boje o titul v české nejvyšší soutěži, ženy/muži - repríza
12:50 - 14:50 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
14:50 - 17:05 -
Mistrovství České republiky v ultimate frisbee - finálový zápas - repríza
17:05 - 19:05 -
Basketbal Prague Games - mezinárodní mládežnických turnaj, finálová utkání kategorie U19 - repríza
19:05 - 19:35 - Sport bez obalu - premiéra
19:35 - 19:50 - Cover 14 - premiéra
19:50 - 22:10 -
Házená MOL liga žen 2. kolo finále DHK Baník Most - Házená Kynžvart - repríza
22:10 - 23:20 -
Inline hokej extraliga - zápas o 3. místo - ILHK Hradec Králové - IHC Devils Zlín - repríza
23:20 - 00:35 -
Inline holkej extraliga - finále - Mission Roller Brno - IHC Prague Rats - repríza
00:35 - 02:35 -
Boxlakros NBLL o 3. místo SKL Jižní Město - Panthers Wroclaw - repríza
02:35 - 04:35 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
04:35 - 07:50 -
Advantage Cars Prague Open 2024 by Sport-Technik Bohemia - finále muži - repríza
07:50 - 08:50 - Závěr vysílání - repríza

Čtvrtek 27. června
09:00 - 13:20 -
Inline bruslení Mistrovství České republiky, Opava - repríza
13:20 - 15:20 -
Italská basketbalová liga 3. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna
15:20 - 15:45 - Team Brute - repríza
15:45 - 16:55 -
FIA WEC 24 hodin Le Mans - review - repríza
16:55 - 18:30 -
Volleyball Nations League - Lodž (1. čtvrtfinále - muži)- Japonsko - Kanada - živě
18:30 - 19:00 - Zdravě na talíři (34) - premiéra
19:00 - 19:30 - Studio Huddle - repríza
19:30 - 19:55 - Českomoravský pohár rallye - repríza
19:55 - 21:30 -
Volleyball Nations League - Lodž (2. čtvrtfinále - muži) - Polsko - Brazílie - živě
21:30 - 01:20 -
Malý fotbal - superfinále boje o titul v české nejvyšší soutěži, ženy/muži - repríza
01:20 - 08:50 -
FIA EHC Ecce Homo Šternberk - repríza
08:50 - 09:00 - Závěr vysílání - repríza

Pátek 28. června
09:00 - 11:00 -
Boxlakros NBLL o 3. místo SKL Jižní Město - Panthers Wroclaw - repríza
11:00 - 13:00 -
Boxlakros NBLL superfinále LCC Wolves - LC Custodes - repríza
13:00 - 14:10 -
Inline hokej extraliga - zápas o 3. místo - ILHK Hradec Králové - IHC Devils Zlín - repríza
14:10 - 15:25 -
Inline holkej extraliga - finále - Mission Roller Brno - IHC Prague Rats - repríza
15:25 - 15:55 - Sport bez obalu - repríza
15:55 - 16:55 -
Enzo Ferrari, the Red and the Black - repríza
16:55 - 18:30 -
Volleyball Nations League - Lodž (3. čtvrtfinále - muži) - Itálie - Francie - živě
18:30 - 18:50 - Cover 14 - repríza
18:50 - 19:25 - Tess Flow - repríza
19:25 - 19:55 - Studio Huddle - repríza
19:55 - 21:30 -
Volleyball Nations League - Lodž (4. čtvrtfinále - muži) - Slovinsko - Argentina - živě
21:30 - 23:05 -
Volleyball Nations League - Lodž (2. čtvrtfinále - muži) - repríza
23:05 - 00:40 -
Volleyball Nations League - Lodž (1. čtvrtfinále - muži)- Japonsko - Kanada - živě
00:40 - 07:50 - FIA WEC SPA závod - repríza
07:50 - 08:50 - Závěr vysílání - repríza

Sobota 29. června
09:00 - 09:30 - Sport bez obalu - repríza
09:30 - 10:00 - Dozvuky FIA WEC 24 hodin Le Mans - repríza
10:00 - 11:00 - FIA WEC 24 hodin Le Mans - review - repríza
11:00 - 13:15 -
Mistrovství České republiky v ultimate frisbee - finálový zápas - repríza
13:15 - 15:55 -
Americký fotbal Snapbacks liga 9. kolo, Znojmo Knights - St. Nicolaus Bratislava Monarchs - repríza
15:55 - 16:20 - Team Brute - repríza
16:20 - 16:55 -
Českomoravský pohár rallye - repríza
16:55 - 18:30 -
Volleyball Nations League - Lodž (1. semifinále - muži) - živě
18:30 - 19:30 -
Enzo Ferrari, the Red and the Black - repríza
19:30 - 19:55 - Tess Flow - repríza
19:55 - 21:30 -
Volleyball Nations League - Lodž (2. semifinále - muži) - živě
21:30 - 22:40 -
Inline hokej extraliga - zápas o 3. místo - ILHK Hradec Králové - IHC Devils Zlín - repríza
22:40 - 23:55 -
Inline holkej extraliga - finále - Mission Roller Brno - IHC Prague Rats - repríza
23:55 - 02:15 -
Házená MOL liga žen 2. kolo finále DHK Baník Most - Házená Kynžvart - repríza
02:15 - 04:15 -
Italská basketbalová liga 3. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna
04:15 - 05:40 -
Dostihy CPIPG Velká červnová cena, Cena Nory Jeane, Chuchle - repríza
05:40 - 07:40 - Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
07:40 - 08:40 - Závěr vysílání - repríza

Neděle 30. června
09:00 - 11:00 -
Boxlakros NBLL superfinále LCC Wolves - LC Custodes - repríza
11:00 - 11:45 - Tess Flow - repríza
11:45 - 12:15 - Sport bez obalu - repríza
12:15 - 13:25 - Film Rebound - repríza
13:25 - 15:00 -
Volleyball Nations League - Lodž (2. semifinále - muži) - repríza
15:00 - 15:30 - Zdravě na talíři (34) - repríza
15:30 - 15:55 - Team Brute - repríza
15:55 - 19:00 -
Americký fotbal Snapbacks liga semifinále, Vysočina Gladiators - Znojmo Knights - živě
19:00 - 22:00 -
Americký fotbal Snapbacks liga semifinále, Nitra Knights - ISMM Ostrava Steelers - živě
22:00 - 02:20 -
Inline bruslení Mistrovství České republiky, Opava - repríza
02:20 - 04:05 -
Advantage Cars Prague Open 2024 by Sport-Technik Bohemia - finále - repríza
04:05 - 07:20 -
Advantage Cars Prague Open 2024 by Sport-Technik Bohemia - finále muži - repríza
07:20 - 08:20 - Závěr vysílání - repríza

Pondělí 1. července
09:00 - 10:35 -
Volleyball Nations League - Lodž (2. semifinále - muži) - repríza
10:35 - 11:05 -
Zdravě na talíři (34) - repríza
11:05 - 11:20 - Cover 14 - repríza
11:20 - 14:25 -
Americký fotbal Snapbacks liga semifinále, Vysočina Gladiators - Znojmo Knights - repríza
14:25 - 14:50 - Team Brute - repríza
14:50 - 17:50 -
Americký fotbal Snapbacks liga semifinále, Nitra Knights - ISMM Ostrava Steelers - repríza
17:50 - 18:10 - Zdravě na talíři (35) - premiéra
18:10 - 19:45 -
Volleyball Nations League - Lodž (o 3. místo - muži) - premiéra
19:45 - 21:20 -
Volleyball Nations League - Lodž (finále - muži) - premiéra
21:20 - 01:10 -
Malý fotbal - superfinále boje o titul v české nejvyšší soutěži, ženy/muži - repríza
01:10 - 08:45 -
FIA EHC Ecce Homo Šternberk - repríza
08:45 - 09:00 - Závěr vysílání - repríza

Úterý 2. července
09:00 - 11:00 -
Basketbal Prague Games - mezinárodní mládežnických turnaj, finálová utkání kategorie U19 - repríza
11:00 - 12:35 -
Volleyball Nations League - Lodž (1. čtvrtfinále - muži)- Japonsko - Kanada - repríza
12:35 - 14:10 -
Volleyball Nations League - Lodž (2. čtvrtfinále - muži) - repríza
14:10 - 15:45 -
Volleyball Nations League - Lodž (1. semifinále - muži) - repríza
15:45 - 17:20 -
Volleyball Nations League - Lodž (2. semifinále - muži) - repríza
17:20 - 17:50 - Tess Flow - premiéra
17:50 - 19:25 -
Volleyball Nations League - Lodž (o 3. místo - muži) - repríza
19:25 - 21:00 -
Volleyball Nations League - Lodž (finále - muži) - repríza
21:00 - 22:10 -
Inline hokej extraliga - zápas o 3. místo - ILHK Hradec Králové - IHC Devils Zlín - repríza
22:10 - 23:25 -
Inline holkej extraliga - finále - Mission Roller Brno - IHC Prague Rats - repríza
23:25 - 01:25 -
Boxlakros NBLL superfinále LCC Wolves - LC Custodes - repríza
01:25 - 02:25 - FIA WEC 24 hodin Le Mans - review - repríza
02:25 - 04:25 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
04:25 - 06:35 -
Italská basketbalová liga 4. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza
06:35 - 07:50 -
World Taekwondo Demo Team: Exhibice korejských mistrů - repríza
07:50 - 08:50 - Závěr vysílání - repríza

Středa 3. července
09:00 - 13:20 -
Inline bruslení Mistrovství České republiky, Opava - repríza
13:20 - 16:25 -
Americký fotbal Snapbacks liga semifinále, Vysočina Gladiators - Znojmo Knights - repríza
16:25 - 19:25 -
Americký fotbal Snapbacks liga semifinále, Nitra Knights - ISMM Ostrava Steelers - repríza
19:25 - 19:55 - Sport bez obalu 11. díl - premiéra
19:55 - 20:10 - Cover 15 - premiéra
20:10 - 22:25 -
Mistrovství České republiky v ultimate frisbee - finálový zápas - repríza
22:25 - 00:00 -
Volleyball Nations League - Lodž (o 3. místo - muži) - repríza
00:00 - 01:35 -
Volleyball Nations League - Lodž (finále - muži) - repríza
01:35 - 05:25 -
Malý fotbal - superfinále boje o titul v české nejvyšší soutěži, ženy/muži - repríza
05:25 - 07:25 -
Basketbal Prague Games - mezinárodní mládežnických turnaj, finálová utkání kategorie U19 - repríza
07:25 - 08:25 - Závěr vysílání - repríza

Čtvrtek 4. července
09:00 - 10:10 -
Inline hokej extraliga - zápas o 3. místo - ILHK Hradec Králové - IHC Devils Zlín - repríza
10:10 - 11:25 -
Inline holkej extraliga - finále - Mission Roller Brno - IHC Prague Rats - repríza
11:25 - 13:25 -
Boxlakros NBLL superfinále LCC Wolves - LC Custodes - repríza
13:25 - 15:00 -
Volleyball Nations League - Lodž (1. semifinále - muži) - repríza
15:00 - 16:35 -
Volleyball Nations League - Lodž (2. semifinále - muži) - repríza
16:35 - 16:55 - Zdravě na talíři (36) - premiéra
16:55 - 19:05 -
Italská basketbalová liga 4. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza
19:05 - 20:20 -
World Taekwondo Demo Team: Exhibice korejských mistrů - repríza
20:20 - 22:20 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
22:20 - 00:35 -
Mistrovství České republiky v ultimate frisbee - finálový zápas - repríza
00:35 - 07:45 - FIA WEC SPA závod - repríza
07:45 - 08:45 - Závěr vysílání - repríza

Pátek 5. července
09:00 - 12:50 -
Malý fotbal - superfinále boje o titul v české nejvyšší soutěži, ženy/muži - repríza
12:50 - 17:10 -
Inline bruslení Mistrovství České republiky, Opava - repríza
17:10 - 18:30 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 2. kolo muži, Perusic/Schweiner - Cottafava/Nicolai - repríza
18:30 - 19:55 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 3. zápas play-off muži George/Andre - Perusic/Schweiner - repríza
19:55 - 21:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 4. kolo muži, Perusic/Schweiner - Hodges/Schubert - repríza
21:00 - 00:05 -
Americký fotbal Snapbacks liga semifinále, Vysočina Gladiators - Znojmo Knights - repríza
00:05 - 02:05 -
Boxlakros NBLL superfinále LCC Wolves - LC Custodes - repríza
02:05 - 05:05 -
Americký fotbal Snapbacks liga semifinále, Nitra Knights - ISMM Ostrava Steelers - repríza
05:05 - 07:05 -
Basketbal Prague Games - mezinárodní mládežnických turnaj, finálová utkání kategorie U19 - repríza
07:05 - 08:05 - Závěr vysílání - repríza

Sobota 6. července
09:00 - 10:35 -
Volleyball Nations League - Lodž (1. semifinále - muži) - repríza
10:35 - 10:50 - Cover 13 - repríza
10:50 - 12:25 -
Volleyball Nations League - Lodž (2. semifinále - muži) - repríza
12:25 - 12:55 - Dozvuky FIA WEC 24 hodin Le Mans - repríza
12:55 - 14:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 1. čtvrtfinále muži - živě
14:00 - 15:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 3. čtvrtfinále muži - živě
15:00 - 16:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 1. čtvrtfinále ženy - živě
16:00 - 17:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 3. čtvrtfinále ženy - živě
17:00 - 18:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 4. čtvrtfinále ženy - živě
18:00 - 19:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 1. semifinále muži - živě
19:00 - 20:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 2. semifinále muži - živě
20:00 - 21:10 -
Inline hokej extraliga - zápas o 3. místo - ILHK Hradec Králové - IHC Devils Zlín - repríza
21:10 - 22:25 -
Inline holkej extraliga - finále - Mission Roller Brno - IHC Prague Rats - repríza
22:25 - 23:25 - FIA WEC 24 hodin Le Mans - review - repríza
23:25 - 06:35 - FIA WEC SPA závod - repríza
06:35 - 08:45 -
Italská basketbalová liga 4. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza
08:45 - 09:00 - Závěr vysílání - repríza

Neděle 7. července
09:55 - 11:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 1. semifinále ženy - živě
11:00 - 12:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 2. semifinále ženy - živě
12:55 - 14:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, zápas o bronz muži - živě
14:00 - 15:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, zápas o bronz ženy - živě
15:00 - 16:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, finále muži - živě
16:00 - 17:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, finále ženy - živě
17:00 - 20:50 - M
alý fotbal - superfinále boje o titul v české nejvyšší soutěži, ženy/muži - repríza
20:50 - 22:05 -
World Taekwondo Demo Team: Exhibice korejských mistrů - repríza
22:05 - 00:20 -
Mistrovství České republiky v ultimate frisbee - finálový zápas - repríza
00:20 - 01:55 -
Volleyball Nations League - Lodž (1. čtvrtfinále - muži)- Japonsko - Kanada - repríza
01:55 - 03:30 -
Volleyball Nations League - Lodž (2. čtvrtfinále - muži) - repríza
03:30 - 05:05 -
Volleyball Nations League - Lodž (1. semifinále - muži) - repríza
05:05 - 06:40 -
Volleyball Nations League - Lodž (2. semifinále - muži) - repríza

Změna programu vyhrazena.