Program SPORTY TV do 23. června

Program SPORTY TV do 23. června

Aktuality

Nabízíme pohled na program SPORTY TV v následujících čtrnácti dnech. Mezi highlighty patří finálové zápasy italské basketbalové ligy, přátelské fotbalové utkání mezi USA a Brazílií či superfinále v malé kopané.

Pondělí 10. června
09:00 - 10:25 - Dostihy CPIPG Velká červnová cena, Cena Nory Jeane, Chuchle - repríza
10:25 - 12:45 -
Házená MOL liga žen 2. kolo finále DHK Baník Most - Házená Kynžvart - repríza
12:45 - 20:20 -
FIA EHC Ecce Homo Šternberk - repríza
20:20 - 20:40 -
Zdravě na talíři - Fenyklový salát (29) - premiéra
20:40 - 22:40 -
Italská basketbalová liga 2. zápas finále Virtus Bologna - Emporio Armani Milano - repríza
22:40 - 01:10 -
Lakros NLL 2. semifinále Buffalo Bandits - Toronto Rock - repríza
01:10 - 08:20 -
FIA WEC SPA závod - repríza
08:20 - 09:00 - Závěr vysílání - repríza

Úterý 11. června
09:00 - 12:15 - Český hokej 2. liga 7. finále play-off AZ Havířov - Piráti Chomutov - repríza
12:15 - 13:35 -
FIA WEC SPA - Ohlédnutí za víkendovým závodem v Belgii - repríza
13:35 - 16:20 -
Americký fotbal Snapbacks liga 8. kolo Nitra Knights - St. Nicolaus Bratislava Monarchs - repríza
16:20 - 17:45 -
Dostihy CPIPG Velká červnová cena, Cena Nory Jeane, Chuchle - repríza
17:45 - 19:45 -
Italská basketbalová liga 2. zápas finále Virtus Bologna - Emporio Armani Milano - repríza
19:45 - 20:25 -
Tess Flow - Andrea Sestini Hlaváčková - premiéra
20:25 - 22:25 -
Italská basketbalová liga 3. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - živě
22:25 - 00:55 -
Lakros NLL 2. semifinále Buffalo Bandits - Toronto Rock - repríza
00:55 - 01:55 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, zápas o bronz ženy Stam/Schoon - Álvarez M/Moreno - repríza
01:55 - 02:55 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, zápas o bronz muži Van De Velde/Immers - George/Andre - repríza
02:55 - 04:20 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, finále ženy Nuss/Kloth - Hüberli/Brunner - repríza
04:20 - 05:45 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, finále muži Ehlers/Wickler - Åhman/Hellvig - repríza
05:45 - 08:05 -
Házená MOL liga žen 2. kolo finále DHK Baník Most - Házená Kynžvart - repríza
08:05 - 09:00 - Závěr vysílání - repríza

Středa 12. června
09:00 - 16:35 -
FIA EHC Ecce Homo Šternberk - repríza
16:35 - 16:55 -
Zdravě na talíři - Fenyklový salát (29) - repríza
16:55 - 18:55 -
Boxlakros NBLL Lakros Zbraslav - LCC Wolves - premiéra
18:55 - 19:10 -
Cover (12/2024) - premiéra
19:10 - 21:10 -
Italská basketbalová liga 3. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza
21:10 - 21:40 -
Sport bez obalu (11) - premiéra
21:40 - 00:25 -
Americký fotbal Snapbacks liga 8. kolo Nitra Knights - St. Nicolaus Bratislava Monarchs - repríza
00:25 - 00:50 -
Cover (11/2024) - repríza
00:50 - 03:00 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - živě
03:00 - 06:15 -
Český hokej 2. liga 7. finále play-off AZ Havířov - Piráti Chomutov - repríza
06:15 - 08:45 -
Lakros NLL 2. semifinále Buffalo Bandits - Toronto Rock - repríza
08:45 - 09:00 - Závěr vysílání - repríza

Čtvrtek 13. června
09:00 - 11:00 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
11:00 - 13:00 -
Boxlakros NBLL Lakros Zbraslav - LCC Wolves - repríza
13:00 - 13:15 -
Cover (12/2024) - repríza
13:15 - 13:45 -
Sport bez obalu (11) - repríza
13:45 - 15:50 -
Dostihy Jarní cena klisen, Memoriál Vlastimila Smolíka - repríza
15:50 - 17:50 -
Italská basketbalová liga 3. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza
17:50 - 18:25 -
Zdravě na talíři - Jahodový cheesecake (30) - premiéra
18:25 - 20:25 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
20:25 - 22:25 -
Italská basketbalová liga 4. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - živě
22:25 - 23:25 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 1. semifinále ženy Álvarez M/Moreno - Hüberli/Brunner - repríza
23:25 - 00:25 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 2. semifinále ženy Nuss/Kloth - Stam/Schoon - repríza
00:25 - 01:30 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 1. semifinále muži Van De Velde/Immers - Ehlers/Wickler - repríza
01:30 - 02:25 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 2. semifinále muži George/Andre - Åhman/Hellvig - repríza
02:25 - 03:25 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, zápas o bronz ženy Stam/Schoon - Álvarez M/Moreno - repríza
03:25 - 04:25 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, zápas o bronz muži Van De Velde/Immers - George/Andre - repríza
04:25 - 05:50 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, finále ženy Nuss/Kloth - Hüberli/Brunner - repríza
05:50 - 07:15 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, finále muži Ehlers/Wickler - Åhman/Hellvig - repríza
07:15 - 08:15 - Závěr vysílání - repríza

Pátek 14. června
09:00 - 16:35 -
FIA EHC Ecce Homo Šternberk - repríza
16:35 - 16:50 -
Cover (12/2024) - repríza
16:50 - 18:50 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
18:50 - 19:10 -
Zdravě na talíři - Jahodový cheesecake (30) - repríza
19:10 - 21:10 -
Italská basketbalová liga 4. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza
21:10 - 21:40 -
Sport bez obalu (11) - repríza
21:40 - 00:55 -
Advantage Cars Prague Open 2024 by Sport-Technik Bohemia - finále muži - repríza
00:55 - 03:00 -
Dostihy Jarní cena klisen, Memoriál Vlastimila Smolíka - repríza
03:00 - 05:45 -
Americký fotbal Snapbacks liga 8. kolo Nitra Knights - St. Nicolaus Bratislava Monarchs - repríza
05:45 - 07:45 -
FIA WEC SPA Kvalifikace - repríza
07:45 - 08:45 - Závěr vysílání - repríza

Sobota 15. června
09:00 - 11:00 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
11:00 - 13:00 -
Boxlakros NBLL Lakros Zbraslav - LCC Wolves - repríza
13:00 - 13:30 -
Sport bez obalu (9) - repríza
13:30 - 15:30 -
Italská basketbalová liga 4. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza
15:30 - 15:55 -
Zdravě na talíři - Jahodový cheesecake (30) - repríza
15:55 - 18:15 -
Házená MOL liga žen 2. kolo finále DHK Baník Most - Házená Kynžvart - repríza
18:15 - 19:15 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, zápas o bronz ženy Stam/Schoon - Álvarez M/Moreno - repríza
19:15 - 20:15 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, zápas o bronz muži Van De Velde/Immers - George/Andre - repríza
20:15 - 21:40 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, finále ženy Nuss/Kloth - Hüberli/Brunner - repríza
21:40 - 23:05 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, finále muži Ehlers/Wickler - Åhman/Hellvig - repríza
23:05 - 06:40 -
FIA EHC Ecce Homo Šternberk - repríza
06:40 - 07:40 - Závěr vysílání - repríza

Neděle 16. června
09:00 - 11:00 -
Boxlakros NBLL Lakros Zbraslav - LCC Wolves - repríza
11:00 - 13:00 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
13:00 - 13:30 -
Tess FLow - Andrea Sestini Hlaváčková - repríza
13:30 - 15:30 -
FIA WEC SPA Kvalifikace - repríza
15:30 - 16:00 -
Sport bez obalu (11) - repríza
16:00 - 18:15 -
Basketbal Prague Games - mezinárodní turnaj pro mládež napříč všemi kategoriemi - živě
18:15 - 18:35 -
Zdravě na talíři - Jahodový cheesecake (30) - repríza
18:35 - 21:05 -
Lakros NLL 2. semifinále Buffalo Bandits - Toronto Rock - repríza
21:05 - 23:05 -
Inline bruslení Mistrovství České republiky, Opava - premiéra
23:05 - 06:40 -
FIA EHC Ecce Homo Šternberk - repríza
06:40 - 08:45 -
Dostihy Jarní cena klisen, Memoriál Vlastimila Smolíka - repríza
08:45 - 09:00 - Závěr vysílání - repríza

Pondělí 17. června
09:00 - 11:00 -
Boxlakros NBLL Lakros Zbraslav - LCC Wolves - repríza
11:00 - 13:00 -
Italská basketbalová liga 3. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza
13:00 - 15:20 -
Házená MOL liga žen 2. kolo finále DHK Baník Most - Házená Kynžvart - repríza
15:20 - 17:35 -
Prague Games - basketbal U19 - repríza
17:35 - 17:55 -
Zdravě na talíři - Papriky plněné krůtím masem (31) - premiéra
17:55 - 19:55 -
Inline bruslení Mistrovství České republiky, Opava - repríza
19:55 - 21:55 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
21:55 - 23:55 -
Italská basketbalová liga 4. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza
23:55 - 02:40 -
Americký fotbal Snapbacks liga 8. kolo Nitra Knights - St. Nicolaus Bratislava Monarchs - repríza
02:40 - 04:05 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 1. kolo muži, Perusic/Schweiner - Cherif/Ahmed - repríza
04:05 - 05:25 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 2. kolo muži, Perusic/Schweiner - Cottafava/Nicolai - repríza
05:25 - 06:30 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 4. kolo muži, Perusic/Schweiner - Hodges/Schubert - repríza
06:30 - 07:55 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 3. zápas play-off muži George/Andre - Perusic/Schweiner - repríza
07:55 - 08:55 - Závěr vysílání - repríza

Úterý 18. června
09:00 - 11:15 -
Prague Games - basketbal U19 - repríza
11:15 - 13:15 -
Boxlakros NBLL Lakros Zbraslav - LCC Wolves - repríza
13:15 - 15:35 -
Házená MOL liga žen 2. kolo finále DHK Baník Most - Házená Kynžvart - repríza
15:35 - 17:40 -
Dostihy Jarní cena klisen, Memoriál Vlastimila Smolíka - repríza
17:40 - 18:40 -
Tess Flow - Lada Nosková výživová poradkyně - premiéra
18:40 - 20:40 -
Inline bruslení Mistrovství České republiky, Opava - repríza
20:40 - 21:40 - Studio Huddle - premiéra
21:40 - 23:40 -
Italská basketbalová liga 4. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza
23:40 - 07:15 -
FIA EHC Ecce Homo Šternberk - repríza
07:15 - 08:15 - Závěr vysílání - repríza

Středa 19. června
09:00 - 11:00 -
Italská basketbalová liga 3. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza
11:00 - 13:10 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
13:10 - 14:35 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 1. kolo muži, Perusic/Schweiner - Cherif/Ahmed - repríza
14:35 - 15:55 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 2. kolo muži, Perusic/Schweiner - Cottafava/Nicolai - repríza
15:55 - 17:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 4. kolo muži, Perusic/Schweiner - Hodges/Schubert - repríza
17:00 - 18:25 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 3. zápas play-off muži George/Andre - Perusic/Schweiner - repríza
18:25 - 20:30 -
Mezinárodní atletické závody, JBL Jump fest, skok do výšky - živě
20:30 - 21:00 -
Dozvuky FIA WEC 24 hodin Le Mans - premiéra
21:00 - 22:00 -
FIA WEC 24 hodin Le Mans - review - premiéra
22:00 - 00:45 -
Americký fotbal Snapbacks liga 8. kolo Nitra Knights - St. Nicolaus Bratislava Monarchs - repríza
00:45 - 01:45 -
Studio Huddle - repríza
01:45 - 03:45 -
Inline bruslení Mistrovství České republiky, Opava - repríza
03:45 - 05:45 -
Boxlakros NBLL Lakros Zbraslav - LCC Wolves - repríza
05:45 - 07:50 -
Dostihy Jarní cena klisen, Memoriál Vlastimila Smolíka - repríza
07:50 - 08:50 - Závěr vysílání - repríza

Čtvrtek 20. června
09:00 - 09:30 -
Dozvuky FIA WEC 24 hodin Le Mans - repríza
09:30 - 10:30 -
FIA WEC 24 hodin Le Mans - review - repríza
10:30 - 17:40 -
FIA WEC SPA závod - repríza
17:40 - 18:10 - Zdravě na talíři - premiéra
18:10 - 20:10 -
Mezinárodní atletické závody, JBL Jump fest, trojskok - živě
20:10 - 22:10 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
22:10 - 00:25 -
Prague Games - basketbal U19 - repríza
00:25 - 02:25 -
Italská basketbalová liga 4. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza
02:25 - 04:30 -
Dostihy Jarní cena klisen, Memoriál Vlastimila Smolíka - repríza
04:30 - 06:35 -
Mezinárodní atletické závody, JBL Jump fest, skok do výšky - repríza
06:35 - 08:35 -
Italská basketbalová liga 3. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza

Pátek 21. června
09:00 - 11:20 -
Házená MOL liga žen 2. kolo finále DHK Baník Most - Házená Kynžvart - repríza
11:20 - 14:05 -
Americký fotbal Snapbacks liga 8. kolo Nitra Knights - St. Nicolaus Bratislava Monarchs - repríza
14:05 - 15:30 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 1. kolo muži, Perusic/Schweiner - Cherif/Ahmed - repríza
15:30 - 16:50 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 2. kolo muži, Perusic/Schweiner - Cottafava/Nicolai - repríza
16:50 - 17:55 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 4. kolo muži, Perusic/Schweiner - Hodges/Schubert - repríza
17:55 - 19:20 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 3. zápas play-off muži George/Andre - Perusic/Schweiner - repríza
19:20 - 21:20 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
21:20 - 21:50 -
Dozvuky FIA WEC 24 hodin Le Mans - repríza
21:50 - 22:50 -
FIA WEC 24 hodin Le Mans - review - repríza
22:50 - 00:50 -
Inline bruslení Mistrovství České republiky, Opava - repríza
00:50 - 08:00 -
FIA WEC SPA závod - repríza
08:00 - 09:00 - Studio Hiddle - repríza

Sobota 22. června
09:00 - 11:00 -
Mezinárodní atletické závody, JBL Jump fest, trojskok
11:00 - 11:30 -
Dozvuky FIA WEC 24 hodin Le Mans - repríza
11:30 - 12:30 -
FIA WEC 24 hodin Le Mans - review - repríza
12:30 - 14:20 -
Italská basketbalová liga 4. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza
14:20 - 16:20 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
16:20 - 18:35 -
Mistrovství České republiky v ultimate frisbee - finálový zápas - živě
18:35 - 21:00 -
Malá kopaná - superfinále boje o titul v české nejvyšší soutěži - živě
21:00 - 23:15 -
Prague Games - basketbal U19 - repríza
23:15 - 01:35 -
Házená MOL liga žen 2. kolo finále DHK Baník Most - Házená Kynžvart - repríza
01:35 - 03:00 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 1. kolo muži, Perusic/Schweiner - Cherif/Ahmed - repríza
03:00 - 04:20 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 2. kolo muži, Perusic/Schweiner - Cottafava/Nicolai - repríza
04:20 - 05:25 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 4. kolo muži, Perusic/Schweiner - Hodges/Schubert - repríza
05:25 - 06:50 -
Volleyball World Beach Pro Tour Elite 16, 3. zápas play-off muži George/Andre - Perusic/Schweiner - repríza
06:50 - 08:50 -
Italská basketbalová liga 3. zápas finále Emporio Armani Milano - Virtus Bologna - repríza

Neděle 23. června
09:00 - 11:05 -
Mezinárodní atletické závody, JBL Jump fest, skok do výšky - repríza
11:05 - 13:20 -
Mistrovství České republiky v ultimate frisbee - finálový zápas - repríza
13:20 - 15:45 -
Malá kopaná - superfinále boje o titul v české nejvyšší soutěži - repríza
15:45 - 17:45 -
Fotbal mezinárodní přátelské utkání USA - Brazílie - repríza
17:45 - 19:45 - Boxlakros NBLL superfinále - premiéra
19:45 - 21:45 -
Boxlakros NBLL superfinále - premiéra
21:45 - 22:15 -
Dozvuky FIA WEC 24 hodin Le Mans - repríza
22:15 - 23:15 -
FIA WEC 24 hodin Le Mans - review - repríza
23:15 - 01:15 -
Inline bruslení Mistrovství České republiky, Opava - repríza
01:15 - 04:00 -
Americký fotbal Snapbacks liga 8. kolo Nitra Knights - St. Nicolaus Bratislava Monarchs - repríza

Změna programu vyhrazena.